“ТАВРІЯ” – ПЕРЕМОЖЕЦЬ!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

 

alt 19 липня на шкільному стадіоні КЗ «Василівська ЗОШ І–ІІІ ступенів №1» відбувся турнір з футболу між командами ветеранів, присвячений Дню міста Василівка при підтримці  заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України В.В. Бандурова.

В турнірі взяли участь команди «Таврія» м.Василівка,  «Колос» смт. Сахновщина Харківська область  та команда «Ветеран-Шторм» м. Дніпропетровськ.

Першими на майданчик вишли господарі турніру команда «Таврія»  та команда суперників «Колос». Кінцевий рахунок 1-0 на користь господарів турніру.

Наступними грали команди «Колос» та «Ветеран-Шторм». Кінцевий рахунок 2- 0 на користь гостей турніру команди «Колос»  (смт.Сахновщина Харківська область).

У вирішальній грі зійшлися місцева команда «Таврія» та гості з Дніпропетровська. Кінцевий рахунок 3-2 на користь команди «Таврія».

Місця розподілилися наступним чином:

«Таврія» (м. Василівка) - І місце,

«Колос» (смт. Сахновщина, Харківська область) - ІІ місце,

«Ветеран-Шторм» (м. Дніпропетровськ) - ІІІ місце.

Команді переможцю  вручено кубок, призерам - пам’ятні подарунки. Голова районної ради вручив Грамоти кращим гравцям турніру та всім командам – учасницям турніру на згадку про Василівський край вручено книгу «Василівщина туристична та мистецько-поетична».

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 166 гостей онлайн

Результати матчів


Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн