Пішов з життя ветеран Токмакського футболу Очкаленко Яков Костянтинович

2FA6E25C-A0B9-4B05-864B-548470526685 

Пішов з життя Очкаленко Яков Костянтинович

 

Яків Очкаленко розпочав виступи у аматорському футбольному клубі «Дизеліст» (Токмак) у 1968 році, граючи на позиції воротаря. Здобувши певний життєвий та футбольний досвід Яків Костянтинович зайнявся тренерською діяльністю, очоливши місцевий футбольний гурток. Серед його вихованців такі футболісти, як Олександр Заєць, Андрій Оберемко, Сергій Артеменко, Василь Василенко, Денис Бобров та інші.

Окрім тренерської роботи у ФК «Токмак», що брав участь у змаганнях з футболу та футзалу, значна увага Якова Очкаленка зосереджена буда на організаторських справах: так станом на кінець 2012 року він обіймав посаду президента Токмакської федерації футболу[4] та завідував місцевим стадіоном «Авангард», а у 2013 році очолював районну федерацію футболу.

Колектив ЗОАФ та уся футбольна спільнота Запорізької області приносить свої щірі співчуття родним та близьким Яков Костянтиновича.

Партнери

Запорiзька обласна рада

Украинская ассоциация футбола

 

Футбольна погода

Погода
 

Ми у соцмережах

Київський час

html clock code часы для сайта
Сейчас 74 гостей онлайн

Розклад та рез - ти матчів

Дискваліфікації

6 тур пропускають:

Стеблинський Микола (ФК Енергодар)

Дитячо Юнацький, U13

Дитячо Юнацький, U15

Розклад матчів, U13

Розклад матчів, U15

Футбольні новини

Новости футбола от UA-Футбол
Футбольные новости всего мира. Оперативные новости чемпионатов, обзоры матчей, турнирные таблицы, календари, результаты матчей и статистика.
Новости футбола от UA-Футбол

Интернет-магазин Мебель Запорожье Украина онлайн